| pufyy a întrebat:

sunt noua pe aici...asa ca sper ca ma veti ajuta big grin... vreau sa devin prof de matematica (adica asa mi-a venit in minte de ceva timp) ce facultate trebuie sa urmez? dau fundita.big grin

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Poti urma facultatea de matematica. In anul 1 ai optional pentru psiho-bazaconie si poti deveni profesor dupa ce termini facultatea. In plus primesti si nu-stiu-ce bursa daca dupa ce termini faculteatea te duci ca profesor in nu-stiu-ce sat uitat de lume pe care il alege nu-stiu-cine.

Chestia asta mi s-a zis in anul 1 la facultatethinking (Uaic-iasi) Da' cum nu am fost interesat...doar asta am tinut mintebig grin

| Xbt_George_1995 a răspuns:

Poti urma facultatea de matematica. In anul 1 ai optional pentru psiho-bazaconie si poti deveni profesor dupa ce termini facultatea.