| ionutganea a întrebat:

Buna sunt noul vostru prieten si sunt in cautarea unui loc de munca ma-ti putea ajuta sa-l gasesc va multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti interesa la Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca (AJOFM) din judetul tau, pe site-ul acesteia ori mergand personal, fiecare angajator este obligat sa comunice locurile de munca disponibile la aceasta agentie. De asemenea poti cauta si pe alte site-uri ori in ziarele locale, prin prieteni si cunostinte. Succes si numai bine!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce studii ai si ce stii sa faci?

| ionutganea explică:

Ma pricep in agricultura constructii si altele