| oanadragutza a întrebat:

Buna sunt reprezentant avon si nustiu cum sa imi aflu nr de reprezentant si nu'mi pot face cont pe site!?!
helppp me (app. nu am dat nici o comanda asa ca nu am factura sa ma pot uita)

Răspuns Câştigător
| catutza_7860 a răspuns:

Buna. Pentru a deveni reprezentant trebuie sa plasezi prima comanda iar daca ai un coordonator va trebuie sa vorbesti cu ea si sa iti spuna parola si numarul de reprezentant.Succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai un pic! Cum ești reprezentant dacă nu ai plasat nicio comandă?
Numai cu plasarea primei comenzi vei fi reprezentat Avon și tot atunci vei vedea pe factură și numărul care te reprezintă în rețea.
Succes!
Pa, pa.

| mariaavon a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te rog sa iei legatura cu mine (0721841874)pentru a stabili o intalnire,nu este recomandat sa te inscrii pe internet,deoarece coordonatoarea care te inscrie dupa aceea te va lasa balta, si nu vei avea cum sa inveti ce trebuie sa faci de una singura, eu una asa am patit de cand m-am inscris ca reprezentant (coordonatoarea nu a mai luat legatura cu mine)am invatat singura ce trebuie sa fac in Avon si asa am ajuns coordonator, numai din pricina pataniei mele, dorind sa instruiesc reprezentanti mei cat mai bine si sa le raspund la orice intrebare pe care o au de pus, ma poti cauta si la id-ul de mess mary_papusika23@yahoo.com.
As fii foarte fericita daca ai face parte din echipa mea.

| Bruneta_Ioana_1990 a răspuns:

Cum sa aflu nr de reprezentant si nu pot da comanda