| anonim_4396 a întrebat:

Sunt student la Facultatea de Medicina, anul 1.As vrea sa ma mut la Farmacie sau la Dentara.Nu am o problema cu volumul de materie sau cu stresul acestei facultati.Consider ca nu mi se potriveste mie, simt ca nu o sa imi placa ceea ce o sa fac.Mai avem mult pana sa ajungem ca in tarile dezvoltate.Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| RW a răspuns:

Fă ceea ce simți happy

| Dana1999 a răspuns:

Eu nu ți as recomanda sa te transferi. Ai mai multe opțiuni aici decât la cele doua. Sunt bine plătiți medicii, spre deosebire de farmacisti și da, ai multe opțiuni din care poți alege mai târziu.