| Anemona21 a întrebat:

Bună! Te poți transfera de la medicina din Arad la Timișoara? Fără sa plătești sume colosale?

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Intrebi la facultatea la care vrei sa mergi.

| Catalin77945 a răspuns:

Se poate dar tot o sa platesti sume colosale+ca e ff greu sa faca astia un transfer fiind de la privat la stat, si daca te baga la Timisoara o sa fii in restul de cei 6 ani la taxa, daca nu la suprataxa.Cam asa merg lucrurile la umf de regula

| Nirvanaaa a răspuns:

Trebuie motiv întemeiat, "sume colosale" și ramai la taxa în toți anii universitari. Nu exista posibilitatea sa treci la buget ca restul indiferent dacă ai medie mare.