| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Termin postliceala sanitara si nu prea știu către ce sa ma axez. Ideea este ca îmi doresc sa găsesc ceva cu un program relativ ok, nu-mi prea place munca în ture, asa ca... m-as axa pe un program luni-vineri și weekend urile libere.

Îmi puteți recomanda ceva clinici cu astfel de program?
Sau... unde m-as putea angaja ca as med generalist și sa am un program mai "relaxant''?

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Asistent medical și program relaxat nu prea se potrivesc știi?
Poate la un medic de familie care are mai mult de o asistenta și care lucrează 3-4 ore pe zi.