| Natifgh a întrebat:

Buna! Știe cineva care este diferența dintre admiterea la medicina versus admiterea la medicina veterinara pentru că vreau să dau la veterinară și nu știu exact ce să învăț.

Răspuns Câştigător
| Naavin a răspuns:

Am terminat a-XII-a anul trecut, iar diferenta a fost ca acei colegi care doreau sa intre la Medicina au invatat conform manualului, iar cei care au dorit Medicina Veterinara au invatat doar ce ne-a dictat profesoara. Noi in clasa nu foloseam manualul deloc, totul ne era dictat de profesoara. Am colegi care au intrat la veterinara invatand doar materia pentru bac.