| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Știe cineva cum decurge un interviu pentru postul Consilier PF la Raiffeisen? Nu cer experiență în domeniu, doar în vânzări. Ce așteaptă de la tine?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil un fel de call center sa prezinți oferte

| Dragobeta a răspuns:

AOLEU! "Vanzare" la o Banca nu este acelasi lucru cu vanzarea in magazin. Ai facultatea de Finante-Banci? Atunci mergi la interviu fara teama.

| cristina2499 a răspuns (pentru Dragobeta):

Tocmai ce am zis ca nu cer experienta? Te invata totul de la 0

| Dragobeta a răspuns (pentru cristina2499):

Nu de experienta in Banca e vorba ci de pregatirea economica. Dar cred ca tu nici bacalaureatul nu-l ai de intrebi asa.

| cristina2499 a răspuns (pentru Dragobeta):

Am si facultate si master, dar in in economie. Si ca fapt divers, am avut deja interviul si totul a fost ok. Hai sa nu ne dam cu parerea de la o simpla intrebare

| cristina2499 a răspuns (pentru cristina2499):

Nu în*

| Dragobeta a răspuns (pentru cristina2499):

Da, cum sa nu!

| ManoleBianca05 a răspuns:

OAO-OriceAnuntOnline - www.oriceanuntonline.ro
Postează anunțul tău pe www.oriceanuntonline.ro – rapid, simplu, gratuit! Ai oferte speciale? Promovează-le la cele mai bune prețuri. De la vânzări și imobiliare, la locuri de muncă și servicii – găsești tot ce ai nevoie pe platforma noastră. Nu pierde timpul, postează acum și fă-ți anunțul văzut!