| Zecheru_Alondra_1999 a întrebat:

Bună, știe cineva dacă se poate intra la școala de poliție dacă am mai multe găuri în urechi? Am încă 5 pe lângă cele obișnuite, credeți că e vreo problemă?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gaurile in urechi nu sunt o problema, important este sa ai auzul bun si sanatatea buna.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu e o problema.

| Darius392 a răspuns:

Nu vei întâmpina probleme, tot ce este obligatoriu : trebuie să fii aptă din punct de vedere medical, psihologic și să nu ai tatuaje care să se vadă în uniforma de vară