| mqadd a întrebat:

Bună! Știe cineva întrebările de la intrerviul liceului militar din Craiova? Am nevoie de ele în cel mai scurt timp, iar eu nu găsesc răspunsul.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai ce sa gasesti, ca nu sunt intrebari standard, decat la inceput cand ti se verifica identitatea, dupa aceea se discuta liber cu tine ca sa te testeze psihologic, sa vada cat de clar si logic gandesti, cat de capabil esti sa iei decizii in fractiuni de secunda, daca esti apt sa intri la un asemenea liceu.