| AliceFirea a întrebat:

Buna, tin sa specific ca pe aceast cont suntem mai multe persoane. Ce sa aleg dintre facultatea de arhitectura sau IT (ambele in Spania)? Vreau sa ma ajute pe viitor.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia care iti place mai mult

| NotNamed a răspuns:

Ambele sunt frumoase si bine platite. Dupa parerea mea sunt in egală masura. Sunt la profil de arhitectura si ma pasionează programarea. Deci stiu ce vorbesc in mare parte. Ramane la alegerea ta care te pasionează mai mult.

| AliceFirea explică:

Am precizat că pe acest cont ne conectăm mai multe persoane. Numele a fost ales de băiatul de a facut acest cont.