| Marta123gh5 a întrebat:

Știți vreun site, ceva prin care sa fac niște bani de acasă? Pot sa fie cât de puțini bani, nu contează.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani calumea si cat mai repede, trebuie sa fii Freelancer, adica iti vinzi serviciile tale anumitor site-uri, companii, gen creezi melodii, beat-uri, traduci anumite texte dintr-o limba in alta, faci animatii, creezi site-uri, modifici site-uri, faci desene si le vinzi.

| Bariel a răspuns:

Nu poti face bani pe internet fara sa investesti. Poti gasi site uri sau aplicatii care iti dau cativa euro daca te uiti la niste reclame, dar problema e ca multe sunt inselatorii si îti pierzi timpul degeaba. Daca ai talente artistice (Desen, muzica etc) le poti posta pe siteuri legite precum Fiverr, skillshare

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Poți să postezi pe YouTube dar o să-ți i-a mult timp până o să-ți aducă un venit constant.