| Gabriela_Raluca_1995_gDIC a întrebat:

Știu că sună ca dracu. Nu răspunde dacă nu dai un răspuns serios. Aș vrea să devit luptătoare la WWE. Cum ajung acolo? Eu țin să menționez că mă antrenez. Dar întrebarea mea e asta : E greu să ajung acolo?

Răspuns Câştigător
| escapegoatxd a răspuns:

Salut!
In primul rand vreau sa-mi spun propria opinie despre asta (stiu ca nu te intereseaza).
Parerea mea este ca arati prea bine pentru a practica un asa sport, adica poti aplica in alte locuri, ceva mai safe.

Bun, acum ca raspuns la intrebare
Pe site-ul WWE, au nevoie de 3-5 ani de experiență profesională lupte.

În cazul în care esti interesata în a deveni un WWE Superstar, trebuie să ai cel puțin 3-5 ani de experiență profesională in lupte.

Ai putea trimite apoi un CV, imagini și o casetă video de munca la :
World Wrestling Entertainment, Inc.
Atentie: Relațiile Talent
1241 East Main Street
Stamford, CT 06902.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Hai sa fim seriosi, totusi. E imposibil pentru cineva din Romania sa ajunga luptator WWE. Mai bine uita si incearca sa te orientezi inspre alt domeniu.

| Gabriela_Raluca_1995_gDIC explică:

Dar vai laughing))) Dacă ajunge cineva acolo? Nu mă refer strict la mine. Mai bine taci! Oricum mi.ai făcut draci!