| Alex92199 a întrebat:

Tocmai am absolvit facultatea de farmacie, iar intrebarea mea este e ok sa lucrezi in Catena ca si farmacist? Avantaje/dezavantaje

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Da,uite iti las aici o lista
Avantaje:salariu bun,iti deconteaza daca faci naveta, nu prea trebuie sa faci mare lucru ca sunt asistenti de farmacie, etc
Dezavantaje:o sa te fu*** superiorul tau la cap ca nu ai vandut anumite chestii, gen tu o sa trebuie sa vinzi pe luna unele pastile in rata mare la care au ei reduceri sau chestii, daca nu se vand o sa vina ala pe capul tau si o sa te certe.

Acum salariul la ei cam depinde in functie de zona, nu cu mult dar da. Sper ca te-am lamurit

2 răspunsuri:
| davidro1 a răspuns:

Mai intai informeaza-te care este salariul si dupa aia te angajezi

| MariusCristian1999 a răspuns:

Cand termini facultatea de farmarcie.Alegi oricare farmacie care iti place happy nu stiu sincer care e cea mai buna.Dar sunt variatii de farmacii. Daca alegi Catena e bine si daca alegi alta farmacie in loc de Catena e ok.