| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am intrat la liceul alimentar si pe viitor as vrea sa ma fac bucatar.Este adevarat daca nu treci bacul nu iti da diploma de bucatar? Funda+vot

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Crede-ma nu vrei sa devii bucătar. Daca nu ai lucrat într-o bucătăria unui restaurant nu știi ce presupune. E incredibil de dificil.

Pune mana, învață, ia bacalaureatul și mergi la o facultate dacă îți permiți. Daca nu, poți merge bucătar. Dar nu ai sa reziști prea mult. big grin

| munteanmaria a răspuns:

Cred ca nu iti va da diploma