| anonim_4396 a întrebat:

tocmai am intrat la mate info intensiv, si as vrea sa va intreb cum e aici, e greu, cate ore fac, la info ma tem ca nu prea am facut in generala, cel mai bun raspuns dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Maddieeee a răspuns:

Faci 4 ore de info si 2 de tic happy dar la info nu trebuie sa ai ceva din generala. trebuie doar sa intelegi atunci, si sa inveti de la inceput ca daca nu prinzi de prima data dupa e greu sa recuperezi. faci 4 ore mate, 4 romana, 2 engleza, 2 franceza/germana, 3 ore fizica, 2 chimie, 2 biologie, 1 logica, 1 istorie, 1 geografie, 1 religie, 1 sport, 1 dirigentie si desen si muzica 1 sapt desen si una muzica. adica o data la 2 sapt, noi asa faceam whistling baftaaaaa :* eu sunt la mate-info intensiv engleza si nu mi s-a parut foarte greu.

| anonim_4396 explică (pentru Maddieeee):

Mersi :* m-ai facut sa imi placa alegerea aleasa de mine ..si da sunt la intensiv info happy

4 răspunsuri:
| smax11223 a răspuns:

4 ore de informatica si 1 de TIC daca esti intensiv informatica.

| Natuuu a răspuns:

Ce fel de intensiv? Untensiv engleza sau intensiv informatica?

| Natuuu a răspuns:

Inteisiv engleza sau intensiv informatica?