| SeNyS a întrebat:

Buna,tocmai am luat bacul cu o medie destul de buna,insa nu sunt deloc decisa ce facultate voi urma,nu o sa fac la zi, dar nu am nici o idee...nu ma atrage nmc in mod special.voi aveti ceva idei? Multumeschappy

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu trebuie sa te atraga ceva, nici pe mine nu ma intereseaza nicmic in mod special, si tot merg la facultatelaughing ar fi culmea sa raman acasa. sper numai sa intru la buget.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea (de limba si iteratura romana)Alexandru Ioan Cuza... sa imi mai aduc aminte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea face ceva pe limbi straine, ca am vazut ca acolo merge lumea mai mult pentru diploma.

Răspuns utilizator avertizat
| TanyaBeSt a răspuns:

Paiiii....eu as zice sa faci ceva ce-ti place de ex:mie imi place bio, chimie, fizica asa ca am sa dau la medicina, daca-ti plac limbile poti deveni profa sau.....translator