| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Aș avea nevoie de un sfat...Sunt la profilul filologie, și îmi doresc mult să merg la medicină. Credeți că o să fac față? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Daca inveti nu ai de ce sa nu faci fata. Cunosc o multime de persoane care dupa ce au terminat acelasi profil ca si tine au dat la medicina si s-au descurcat chiar mai bine decat unii care au fost la stiinte ale naturii.

1 răspuns:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Eu zic ca da, si eu sunt filo si dau anul asta e un pic mai greu cand inveti pentru admitere dar se poate si n-ai fi prima.
Mult succes!
O seara faina!