| fearlessss a întrebat:

A fost careva in tabara de la Drajna in cadrul academiei de politie? Sau..stie cineva sa imi povesteasca si mie maimulte despre aceasta?(nu vreau de pe net, ca am citit tot).Am vazut un video in care 2 baieti se luptau in fata multor oameni,altii cantau, dansau ..etc..chestile astea sunt neaparate sau doar cine are talent? Fundaa

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Acele demonstratii de talente sunt desfasurate la sfarsitul taberei cand este organizat un foc de tabara. Participa doar cei talentati, normal.
Participantii sunt cazati in caban de lemn, cate 20 in paturi suprapuse.
Se face instructie militara pe dealurile din zona, inclusiv cu arme.
Trezirea de la 6.00, pregatire fizica, sectoare etc. Igiena personala nu prea exista.
Dureaza 2 saptamani, iar in aceste 2 saptamani vei face tot felul de pregatiri in domeniul militaresc, de politie si de specialitate.
Vei invata cam tot ce trebuie sa stie un politist/pompier.
Va fi cam greu cu conditiile, insa nu a murit nimeni.