| Alexandruuu88 a întrebat:

A si vrea sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi. Sunt sportiv, fac judo de 6 ani.De 1 an mi am rupt cotul, inainte sa mi l rup aveam performante multe.Dar acuma dupa ce mi am rupt cotul au cam scazut....si a si vrea sa ma las de acest sport(cu toate ca pot zice ca il iubesc)Cauza ar fi ca am emotii, fac greseli(ma bat singur)Ce zice ti sa mai continui sau sa nu?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Cea mai mare greseala pe care o poti face acum e sa renunti la visul tau o vei regreta toata viata. Daca erai fata in fata cu mine si imi spuneai asta te bateam pana iti bagai mintile in cap.
E normal sa fi putin "ruginit" daca sar 2-3 zile de sala la rand se simt e perfect normal. Daca vei muncii in timp iti vei revenii. Astea fiind spuse data viitoare cand vei pune o intrebare legata de visul tau vei intreba cum pot sa imi aranjez medaliile ca sa intre toate in poza de profil.

| Oana92 a răspuns (pentru Bobby711):

Super raspuns! happy

| Alexandruuu88 explică (pentru Bobby711):

Da.tinand cont ca nu prea am mai dat asa mult pe la sala! Nu imi pot controla emotilesad...e o mare problema! Si multumesc frumos de sfat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca găsești un sport asemanator care sa iți place poate, încearcă totuși un sport mai ușor