| carmenanca a întrebat:

Buna TPU! am 1, 75 m sunt slaba si mi s-a spus de foarte multe ori sa ma duc la modeling, dar nu am avut ocazia sa ma leg de asa ceva. credeti ca e bine sa incerc? si daca da unde?

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Buna.Si eu sunt model fac asta de la 3 ani, de foarte mica cam de 17 ani merita incercat bine inteles este un job bine chiar foarte bine platit eu avand deja experienta am fost promovata si acum fac poze mai prin toata lumea chiar fac raclame etc ca sa-ti poti da seama estimativ cam cati bani ai face in viitor iti zic eu, eu fac cate 5000-6000 de euro pe sedinta acum depinde si pentru cine promovezi lucrurile... daca ar fi sa-ti zic cu amanunt tot ceea ce trebuie sa faci ca sa reusesti in modeling as scrie romane. daca vrei sa stii mai multe trimite-mi un mesaj :*

| carmenanca explică (pentru HaHaGirl):

Pai ai putea sa imi lasi fb tau aici sau ceva unde poti sa imi explici mai multe in domeniul asta?

| Marrythenight a răspuns (pentru HaHaGirl):

Cate minciuni rolling on the floor) de ce ar sta una ca tine pe TPU, daca ar fi asa?

| HaHaGirl a răspuns (pentru Marrythenight):

Pentru ca pe langa viata profesionala ai si o viata privata daca nu stiai si cand prind timp liber incerc sa ajut cat mai multi oameni pentru ca pe langa modeling fac si o facultate UNATC si la facultate am si cursuri de psihologie ..asa ca imi place sa ajut oameni ..alte intrebari mai ai asa tampite?

| HaHaGirl a răspuns (pentru carmenanca):

Nu prea as vrea pe site-uri de socializare atat de populate pentru ca vorbesc foarte rar cu unii prieteni si cand intru pe fb twiter sau skype sunt la propriu bombardata de intrebari sau daca poti noaptea pe la 1-2 e ok ca atunci se mai elibereaza ..sau si mai simplu ar fi pe mess unde pot da pe ocupat ori aici

| Marrythenight a răspuns (pentru HaHaGirl):

Mai tampite ca raspunsul asta, nu happy

| HaHaGirl a răspuns (pentru Marrythenight):

Ma confrunt zilnic aproape, cu psihopati, obsedati sexual insa foarte rar dau peste un asa idiot ca tine...ce sa-i faci mai, asa e lumea asta

| Marrythenight a răspuns (pentru HaHaGirl):

N-ai alta treaba? rolling on the floor dai si tu dovada de maturitate laughing si inchei discutia. ( nu imi cere mie maturitate am doar 14 ani )

| Marrythenight a răspuns (pentru HaHaGirl):

Incheie*

| HaHaGirl a răspuns (pentru Marrythenight):

Ah ok ..am inteles, sa stii ca chiar am de aranjat niste poze dar am un orgoliu puternic. daca tot ai numai 14 ani si sigur esti baiat nu te mai baga in lucruri pe care nu le stii..ai noroc ca am rabdare si ma amuz de toti prostii de pe TPU ca altfel dintr-o singura fraza nu ai mai fi avut curaj sa vb cu mine ...succes la ''scoala''laughing pa

| Marrythenight a răspuns (pentru HaHaGirl):

In primul rand sunt fata. Sincer, nu imi pasa de cata rabdare ai tu, eu nu te-am jignit, ma astept sa vorbesti civilizat, la varsta ta.

| Marrythenight a răspuns (pentru HaHaGirl):

Si de ce te crezi atat de " tare "? " dintr-o singura fraza nu ai mai fi avut curaj sa vb cu mine "

| HaHaGirl a răspuns (pentru Marrythenight):

Eu ti-am zis ai numai 14 ani nu te baga in lucruri in care nu te privesc

| Marrythenight a răspuns (pentru HaHaGirl):

laughing

14 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

De unde sa-ti spun daca e bine sau nu? Nu stiu cum arati, cum pozezi sau cum mergi. Nu e suficient doar sa fi slaba si inalta.