| Naposim a întrebat:

Am 10 ani si sunt indragostit kiss Cun sa ma imbrac la scoala? dau funda

6 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ce legătură are faptul că eşti îndrăgostit cu îmbrăcămintea?

| JamilaGizeh a răspuns:

Cu hainele pe care le ai in sifonier laughing

| AntoniaOrman a răspuns:

O varsta cam prea frageda! Dar sa zicem.
Du-te cu un tricou cu un tricou care-ti arata muschi(nici nu cred ca ai asa ceva laughing ), niste pantaloni lungi cat mama ta si o perece de chiloti in cap laughing

| Ichigo a răspuns:

. in chiloti...

| AaaMoods a răspuns:

Deci micutule lover! imbracate normal! in niciun caz nu de ipopotona! in cel mai rau caz un parfum ceva discret e de ajuns!

| BodyFleci a răspuns:

Poi in primul rand acum iti trebuie parul maricel si sa il faci cu placa... asta e esentialul la fete laughing Apoi un tricou la moda cu niste blugi la moda si niste tenesi la moda... ce e asa greu? Trebuie sa ai si gust, nu orice aiurit se imbraca cool.