| FeraruAndreea a întrebat:

Buna TPU am 12 ani si as vrea sa stiu cum ma pot face actrita intr-un film la noi in tara.p.s. nu am cunostinte in acest domeniu.mersi. :*

Răspuns Câştigător
| cappytempo a răspuns:

Un raspuns sincer: esti prea micuta.Dezvolta calitatiile unei actrite(depinde si in ce domeniu vrei) pana dupa 18 ani, dupa aia da-i bataie la casting-uri!

6 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Dupa mine ai toate sansele.Important e sa ai talent.Du-te la castinguri.Da,desigur, daca faci o scoala de tetru e mai bine, dar sunt unele persoane care trec prin mii de scoli si ce sa-i faci daca n-ai talent.
Uite, Danniel Radcliffe(Harry Potter), Rupert Grint(Ron Weasley) si Emma Watson (Hermione Granger)au avut 11 ani si n-au avut studii cand s-au dus la casting.Au avut un lucru mai important-talent.Asa au deveniti cunoscuti in toata lumea,datorita talentului.
Eu cred in tine,mergi pe la sute de casting-uri, daca cineva iti spune nu, ridica capul si mergi mai departe, va vedea cineva talentul din tine si te va face un star!
Bafta, vei avea nevoie. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| CorneliaC a răspuns:

Sa mergi la castinguri

| FeraruAndreea explică (pentru CorneliaC):

Unde castinguri si la ce filme?
P.S. pe langa Buzau daca stii cumva

| CorneliaC a răspuns (pentru FeraruAndreea):

Pai trebuie sa vezi singura de castinguri, dar totul depinde si de tine, nu doar sa zici ca vreau sa ma fac actrita si atat, trebuie sa si poti. Eu doar ti-am dat un imbold

| Adrain121 a răspuns:

Nu prea poti. mai ales ca nu ai cunostinte scuze dar de la mine doar raspunsu asta il ai si sunt sigur ca daca faci cumva sa te duci pe la cineva si sa il intrebi daca are un rol pentru tine nu cred ca o sa te accepte fiindca ai 12 ani si nu ai cunostinte scuze