| EuTeIubesc a întrebat:

Am 14 ani si as spune ca sunt facuta pentru a fii model. Am picioare inalte, stiu sa merg pe tocuri inalte foarte bine,, sunt frumoasa big grin. Dar exista o problema. straight face vroiam sa merg sa dau niste probe pentru un shouting foto. si daca cei de acolo ma accepta, o sa merg intr-un turneu cu ei si cu alte fete. dar nu pot sa las scoala. mai ales ca dau examenul pentru liceu la vara. ce pot sa fac? Dau funda :*

10 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Totusi mergi la shouting si vezi daca te accepta si daca te accepta le spui care e situatia domne uite asa asa, daca e firma serioasa ar trebui sa va ofere ei educatie sa faceti cursuri. Dar daca tot zici ca esti lunga in craci frumoasa etc pune o poza cu tine sa vedem si noi care va fi viitorul fotomodel made in Romania.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci :1) Ai picioare înalte, de unde stii că asa se scrie, puteai să scrii că esti inaltă, s au că ai picioare lungi, făcute pentru modeling, 2) Bravo ție că stii să mergi pe tocuri, ai un avantaj, 3)Școala este mult m ai importantă decît o carieră trecătoare in lumea modei, avînd o pregătire ți se deschid alte uși, intrii in legătură cu altă lume, iar dacă stăpînești bine o limbă străină de circulatie internatională, cum ar fi engleza, ai șanse mari, ori să lucrezi aici, ori afară(in străinătate) pe salarii uriașe, nu neaparat ca model, eu i ti doresc mult succes.Momentan esti mică, dar după 18 ani altfel vezi lucrurile.

| raluk27 a răspuns:

Mai ai o calitate..Scrii foarte corectwinking

| agoodvampire a răspuns (pentru raluk27):

laughing Esti foarte tare stiai asta?

| raluk27 a răspuns (pentru agoodvampire):

Nu stiam, dar merci oricum! laughing

| BlackFuneral a răspuns:

A spus cineva :sunt urata am picioare strambe si sunt plina de bube?

| Ichigo a răspuns:

Pune mana pe invatat ca nu o sa traiesti pe veci din modeling... in 20-30 de ani gata tongue

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Depinde ce crezi TU ca e mai important... poti incerca sa le explici situatia. Poate se va rezolva totusi cevawinking.
Bafta kiss.

| Vlad_Vladut_1997 a răspuns:

Si eu te iubesclaughingle spui ca vrei sa fii si frumi si frumoasa:d poate te inteleg din ce oras estismugbig grin

| FightForLove a răspuns:

Deci amana modelul deoarece e mai importanta scoala si dai examenul dupa dai probe pentru shouting foto.winking succes