| Andreeaanon a întrebat:

Am 14 ani si sunt clasa a8a. Inca nu m-am gandit la ce liceu sa dau mai departe pentru ca nu stiu laughing. Imi place mult muzica, dar imi este foarte rusine sa cant sad. Imi mai place sa fiu asistenta sau mediclove struck.Materiile care imi plac sunt : Romana, Engleza, Biologie. Chiar nu stiu la ce liceu sa dau si ce sa fac. Ps:Sunt din Targoviste. Ajutati-maaa.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca ai unde fa un liceu sanitar. cantatul il poti face in paralel, eventual mergi la o scoala populara de arta, sa-ti spuna cineva de meserie daca chiar ai voce si talent si poti face ceva cu vocea. e bine sa ai o meserie serioasa de baza iar cantatul sa fie ca un hobby, vezi si tu cum apar si dispar cantaretii in ziua de azi, totul e foarte relativ in muzica. succes!

3 răspunsuri:
| cristi62 a răspuns:

La sfirstul clasei a 8*a iti va veni o lista cu toate liceele din Targovistehappy atunci te vei orienta mai bine Ps: si eu tot a 8*a dar din Bucuresti, pa si multa bafta la examene:**

| neutrino a răspuns:

E bine ca stii sa pui emoticoane. Cu ele succesul e garantat. Restul nu conteaza.

| taviyamato2 a răspuns:

Eu am termiant liceul de arta, de ce sa iti para rau sa canti, e ca si cand spui ca iti pare rau sa mergi sa ti un discurs in fata oamenilor, daca tie iti place sa ramai in anonimat e ok dar de asta muzica nu e pentru. oricine, oricum nu e greu, muzica este super usoara fata de matematica sau informatica, trebuie doar sa o simti, oricine poate simti muzica, de asta oamenii o asculta