| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Am 16 ani.Imi doresc foarte mult sa cant.Nu cant foarte rau.De mic copil cantam si visam sa ajung undeva sus.Nu am bani de canto.As vrea sa invat acasa sa cant,deoarece am vazut ca se poate si dupa aceea sa imi public cover-urile pe youtube unde poate,poate ma va descoperi cineva(de exemplu Justin Bieber).Justin Bieber a invatat acasa chitara,pianul,tobele si vocea. Vreau sa ajung undeva sus,dar nu neaparat in Romania, deoarece sa fiu sincer aici ii cam greu.

3 răspunsuri:
| 24082000 a răspuns:

Asa sa faci! Succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca daca esti increzut in tine, poti face orice, urmeazati visul si cred ca vei reusi.Dar totusi ca sa ajungi asa departe cum iti doresti tu, ar trebui sa lucrezi cu cineva care deja stie multe lucruri despre acest domeniu si care te-ar ajuta in absolut orice, prin acest mod cred ca vei reusi, Succes!winking

| Isabelle0059 a răspuns:

Daca inveti limba engleza ai putea sa vorbesti cu o celebritate care descopera talente...a da si trebuie neaparat sa ai un cont pe youtube unde sa faci coveruri.si asta te ajuta sa fi descoperit si da depinde si de noroc.
bafta big grin