| Justmeale2345 a întrebat:

Buna TPU! Am 16 ani si nivel B2 spre C1 de engleza insa doar B1 pe certificat Cambridge care este luat acum 3 ani. As vrea sa castig niste bani si ma gandeam ca as putea sa dau meditatii la copiii mai mici, pana in clasa a 4a. Am posibilitatea sau imi trebuie cursuri speciale ca sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Poți sa faci și fără cursuri. Oricum faci engleza cu copii de clasele 1-4 nu e engleza așa avansată. Plus ca dacă ți-ar cere cineva sa fi făcut un curs ai certificatul acela Cambridge deja.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ai posibilități limitate, acasă la tine, cu un număr limitat de persoane, pentru că majoritatea merg la instituții acreditate.

Răspuns utilizator avertizat