| BlackValeria a întrebat:

Buna TPU
Am 16 ani si sunt clasa 10.
Dupa ce dau bacul, vreau sa ma mut in Romania (sunt din Moldova )...
Vreau sa stiu cam cat costa sa inchiriezi un apartament cu o camera, evident baie si bucatarie, in Bucuresti...

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Chiria pentru o garsoniera in Bucuresti este undeva intre 150 si 300 de euro, depinzand de zona in care se afla garsoniera. La asta trebuie sa adaugi costurile de intretinere (apa, caldura, gaze, electricitate). Dar astea sunt preturile de astazi, in doi ani, lucrurile se pot schimba destul de mult (si ma tem ca nu in bine).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de zona, de cum arata. Poti gasi si cu 150 euro dar si cu 900 euro