| anonim_4715 a întrebat:

Am aplicat pentru un job, postul este coordinator zonal rompetrol si nu gasesc informatii despre salarizare. Ma gandesc ca postul este ok, deoarece ofera masina de lucru, laptop, telefon. Aveti idee despre ce salarizare este vorba p aceasta pozitie?
Multumesc

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca ai aplicat fara sa ai idee care e intervalul in care se invarte salariul probabil nu esti din domeniu si cu experienta 0 nu o sa prinzi postul. In concluzie n-are rost sa te zbati sa afli care ar fi salariul.