| Amalia_1295 a întrebat:

Am auzit de la cineva ca Sore; Raphael Tudor; Vlad Gherman; Levent Sali si Dorian Popa fumeaza. Vrea o prietena de-a mea sa stie.

Răspuns Câştigător
| Useeeer124124 a răspuns:

Dorian si Levent fumeaza, Vlad si Rapha: in niciun caz si Sorella chiar ca in niciun caz!

| 999Bianca999 a răspuns (pentru Useeeer124124):

Esti informata PROST! Sore, Rapha si Dorian fumeaza iar Vlad s-a lasat de la inceputul anului

9 răspunsuri:
| Naspa6969 a răspuns:

Nu.nu fumeaza, adica nu cred.
Desi ar fi posibil, dar crede-ma nu cred. Se vede pe ei ca nu fumeaza. Dar nu stiu cum sa-ti explic cum se vede la cei care fumeaza. Dar stai calma NU fumeaza.si daca vrei spune-i prietenei tale sa caute.Dar rasp final este k NU fumeaza happy. sper ca te-am ajutat. :*...

| dani97 a răspuns:

Da si eu am citit undeva pe net ca fumeaza

| Maria_Bianca_Biutza_1989 a răspuns:

Scuze nu sunt prietena de ata dar stiu deci da fumeaza.

| Lukian_Andreea_1985 a răspuns:

Acum am auzit si eu ca dorian si Vlad fumeaza

| Al3xandraP a răspuns:

De Rapha si Dorian stiu sigur ca fumeaza. Restul nu cred.

| 999Bianca999 a răspuns:

Sore,Dorian si Rapha fumeaza iar din cate am auzit de la o fata a fumat si Vlad dar s-a lasat

| Suliman_Serdal_1998 a răspuns:

Levent Sali nu fumeaza.:* cei laltii nu ma int.si oricum daca ar fuma lar omora tasu il cunosk fff bine e nepotu lu unchimiu.

| Iღpink a răspuns:

Eu stiu ca raphael tudor fumeaza sigur, si levent cred ca fumeaza de ceilalti nu stiuhappy