| KameliaAura a întrebat:

Am auzit de un post la mine in oras la un radio la rubrica marketing/publicitate. Ce se poate face in aceasta meserie? Ce activitati implica?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca nu stii ce implica aceasta meserie nu ai nici o sansa de angajare.Sa nu crezi ca te asteapta la usa cu flori.Nu te supara dar este adevarul.

| KameliaAura explică (pentru darrio2007):

Imi place domeniul si as vrea sa stiu mai multe, daca nu raspunzi la ce am intrebat, de ce mai scrii?

| darrio2007 a răspuns (pentru KameliaAura):

Te inteleg ca iti place dar cand te angajezi aia se asteapta sa te duci pregatita, adica sa ai experienta mai lucrand in domeniu, nu sa inveti meseria la ei.

| KameliaAura explică (pentru darrio2007):

Nu se cere experienta

| darrio2007 a răspuns (pentru KameliaAura):

Atunci e ok.Si salariul va fi pe masura.Succes.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Pai cel mai bine este sa suni sa intrebi! asa vei primi toate nformatiile! ori esti cea care preia materialele de publicitate de la cei ce vor sa isi faca publicitate, ori redactezi textul, ori iti inregistrezi vocea cu anuntul respectiv! sunt multe variante! suna si intreaba!
succeshappy