| Kayn221 a întrebat:

Am fost admis la facultatea de stiinte administrative ( administratie publica ) si nu prea stiu mare lucru despre legi. etc.
O sa fie totul luat de la 0 sau o sa am probleme daca nu stiu mare lucru?
Si ma ajuta facultatea respectiva?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"O sa fie totul luat de la 0" - în domeniul ăsta, categoric da.

"Si ma ajuta facultatea respectiva? " dacă te angajezi undeva ca bugetar, da

| Ioan_Frincu_1992 a răspuns:

Felicitari pentru admitere, da te ajuta facultatea in domeniul finante banci la casierii operatori call center si multe altele, nu te panica ca o vei lua de la 0 totul este sa nu iei cu indiferenta, si totodata vei avea parte de o experienta frumoasa.

| Kayn221 explică (pentru Ioan_Frincu_1992):

Mulțumesc! Sunt două,, specializări ". Științe Admibistrative : Administrație publică și Științe economice : Administrație publică. Diferă una de cealaltă sau pot lucra cu ambele în domeniu?