| Sandor12921 a întrebat:

am o firma de tansport marfa si as vrea sa imi fac o noua sigla, pentru ca cea veche nu imi mai place, imi puteti da niste idei? Nu vreau ca pe sigla sa fie trecut numele firmei doar desenul propiu zis, sau daca stiti o firma care se ocupa cu asta.

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Vezi poate te inspira ceva de pe aici

https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| ogeorgem a răspuns:

Intreaba-ti angajatii. Probabil au si ei cateva idei si poate va mai si apropiati de ei

| Sandor12921 explică (pentru ogeorgem):

Mersi mult pentru. raspuns, I-am intrebat dar nu au idei prea geniale, cel putin din ce am inteles prin telefonwinking