| TheJoint a întrebat:

Buna TPU happy. Am o intrebare in legatura cu Facultatea de Hidrotehnică, Geodezie şi Ingineria Mediului. Daca se cauta o slujba de acest fel, si mai exact, cum decurg lucrurile dupa ce facultatea este terminata? Ma refer la activitatile in legatura cu locul de munca. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| khwewljewew a răspuns:

Evident ca se cauta si se castiga foarte bine. Am mai multe cunostinte care au terminat si lucreaza in domeniu. Ii amendeaza pe astia care polueaza natura la garda de mediu si plus ca se castiga foarte bine salariu plus bonusuri din amenzi.