| Bebitza99 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare nu stiu cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala! sunt baiat

Răspuns Câştigător
| RubikSD a răspuns:

Frate, daca la scoala iti impun sa porti haine mai negre (parca ai fi la inmormantare), ia o camasa, niste blugi(mai negri) si adidasi.

Daca nu iti spun ce sa porti, ia ce crezi tu pe tine, in ce haine te simti bine (ex: daca nu te obliga sa te duci in sacou, nu iti lua sacou.). Eu o sa ma duc (trec in clasa. a VII-a) la scoala intr-un tricou, blugi si tenesi... That's all folks!

7 răspunsuri:
| Kimmy22 a răspuns:

Neata! Imbraca-te asa: niste adidasi, blugi, un tricou si sacou. :*

| Adelyn24 a răspuns:

Simplu cv e genul: tricou alb, jacketa neagra, adidasi, blugi happy

| Prettygirl99 a răspuns:

Buna, ai putea sa te imbraci intr-o camasa blgi si adidasi
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Bafta!

| tagg a răspuns:

Din punctul de vedere al unei fete, ar trebui sa te imbraci asa :
1.Jeans - negrii sau albastrii;
2.Tricou COOL sau camasa (pentru camasa iti recomand ceva in carouri + o cravata cu nod larg )
3. Tenisi (pate ceva cu sireturi fosforescente )

SAU

Daca iti place costum stil office;
Sper ca te-am ajutat! Funa?

| Macaronel a răspuns:

In haine. Asta-i cel mai sigur raspuns pe care ti-l poate da oricine. Pai noi stim ce ai tu in sifonier sa putem raspunde?

| drsandu16 a răspuns:

CONVERSE-Negri, o CAMASA CU PATRATELE MICI Albastre -BLUGI conici -si O freza Nebuna laughing)!

| dragos2992 a răspuns:

Pai ibracate in uniforma