| raliirla a întrebat:

Am o intrebare serioasa. Eu as vrea sa fiu cunoscuta in tara, cum este Zmenta sau altii. El era un om simplu dar acum a devenit cunoscut de multi, datorita videoclipurilor. As vrea si eu sa fiu cunoscuta, mai ales la tv. Ati putea sa— mi spuneti ce as putea face? Mi— ar place o carie in muzica. Daca mai exersez putin voi canta frumos. Sa ma duc la next star sau emisiuni de genul acesta? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| koko77 a răspuns:

Iti recomand sa iti faci cont pe youtube, deoarece mai toti oamenii care ii vezi la televizor s-au facut cunoscuti datorita youtubului...da ai putea sa te duci la next star dar doar daca ai talent si daca si celelalte persoane spun ca ai ...sau poti sa te duci la Romanii au talent! Bafta

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nasol daca vrei sa ajungi ca Zmenta ca habar nu am cine e.

Faci 18 ani, iti pui silicoane, te faci blonda, iti pui o fusta sa ti se vada fundul si te duci la Capatos la emisiune

| 2012pam a răspuns (pentru suntserios):

Excelent raspuns. sper doar ca aceasta copila nestiutoare care a postat intrebarea sa isi deschida ochii si sa citeasca ironia din cuvintele tale ..sa nu le ia ca atare.
bv!

| raliirla explică (pentru 2012pam):

Esti fraier! Ai deschis ochii?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok,poate Zmenta (sau cum se numsete) a ajuns cunoscut(a) in tara, dar pentru mine e prima data cand aud numele asta.
Daca vrei sa fi cunoscuta ai mult de munca.In plus, copii aia de la next star sunt cunoscuti de o tara intreaga, dar peste ceva timp o sa uitam de ei
Daca ai voce poti sa incerci sa mergi la stiu eu ce concursuri, dar repet :e mult de munca

| Feuerräder a răspuns:

Nu te ajută faţa.