| AllysaDeea a întrebat:

:* am o marrrre pr... nu stiutiu ce liceu sa aleg k nea int diriga la ce liceu dam tr sa-i rasp maine si nu stiutiu ce?!happy eu vreau sa ma fac jurnalista sa lucrez la banca sau designer interior/exterior( adica nu vestimentar) si nu m pricep la chimie fizic iar la mate ma descarc ps la engleza sghi francaza = atina m descurc ce liceu sa aleg profil din galati si c ce medie se intra?! plizzz rasp fundita si voturi

Răspuns Câştigător
| Sburatorul a răspuns:

Ai putea opta pentru un liceu teoretic daca esti indecisa cu privire la ceea ce vrei sa te faci. De acolo poti sa te duci la orice facultate.

| AllysaDeea explică (pentru Sburatorul):

Mss pentru ca nu ai comm cum am scris se vede ca traiestiin sec 21 big grin msss

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru inceput, n-ar fi rau sa mai scrii o data intrebarea, clar, in limba romana, nu in messengeriana.
Dupa ce o reformulezi, o sa-ti si raspund.

| Minks a răspuns:

Evita filologia. Nu esti in stare sa iti vorbesti limba nativa corect.

| AllysaDeea explică (pentru Minks):

Nu vb scriu daaaa se vede ca esti inapoiat tr in sec 21 as s scrie la comp VAI DE MAMA TA

| AllysaDeea explică:

Fratzilo st in sec 21 daaaa?! nu se mai sc ca p vremuri nu ajetzi unii dintre voi ce s kutatzi site-uri mucles happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La jurnalism trebuie sa stii sa scrii, n-ai sanse.

| AllysaDeea explică (pentru anonim_4396):

Bine k esti uh deshtept se vde ca esti invechit/a ca nu stii cum se scrie acu' secolul 2011 iti sp cv?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AllysaDeea):

No coment.
Merci beaucoup de confirmare laughing

| relax22 a răspuns:

Bai proasta dracu din secolu 21. Lasa-ne pe noi asa ca tu demonstrezi mai mult decat trebuie prostia noii generatii. Nu asa se scrie la calculator, ala e limbaj de copii cu debilitate mintal pentru ca nu sunt in stare sa scrie un cuvant corect.
Deci in concluzie baga-ti secolu 21 in cur si da-ti foc.