| mihaela_6858 a întrebat:

Buna TPU am o mica intrebare: care este nr minim de licee pe care trebuie sa le trecem? stiu sigur ca peste 40 asa am auzit. dau funda:*

Răspuns Câştigător
| dany2696 a răspuns:

Eu am trecut 5 profiluri de la un liceu si am intrat la primul de pe listabig grin

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista stabilit un numar minim, dar este bine sa treci mai multe, cca 10 cred ca sunt destule, pentru a nu avea surpriza neplacuta sa fii repartizata la un liceu pe care nu-l vrei.
Pentru detalii poti citi aici: http://admitere.edu.ro/Info/GhidAdmitere2012.pdf. Numai bine!

| alexstb a răspuns:

Nu este adevarat iti zic eu 21 maxim poti sa treciwinking 100% fundawinking?

| alexstb a răspuns:

Nu e adevarat 21 de licee poti sa scrii si te repartizeaza calculatoru de aceea e mai bine sa scriii mai multe licee vreo 10winking iti zic 100% sunt sigur

| CatalyN4 a răspuns:

Acum am venit si eu de la completare, am pus exact 41 dar mai mult ca sigur se intra in primele 5

| thudors a răspuns:

Poti sa pui si un liceu...dar nu e recomandat.