| MilkAndCookies a întrebat:

Buna tpu.Am o mica problema si sper sa ma ajutati.M-am dus la un interviu sa ma bag agent comercial la o firma de vinde hartie igienica,si mi-au dat oamenii ca un fel de proba sa le zic un slogan-ceva,o lozinca,o nu stiu-cum-sa-i spun, adica sa promovez prin texte produsul respectiv.Adica hartia.Si m-am blocat iar ei au zis sa vin a doua zi.Adica maine.Deci va rog frumos,foarte frumos, sa ma ajutati si pe mine cu o idee.Multumesc frumos.Foarte frumos. Funda+voturi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios?! straight face

| UzzY475 a răspuns:

Mai pe scurt. Trebuie sa faci reclama. sa cauti clienti laughing e cam amuzant sa ii intrebi : Vreti hartie igienica? Dar. trebuie sa sa faci reclama! Funda?

| IonutDX a răspuns:

Mirosul hartiei igienice te poarta cu gandul pe pajistea inflorita!