| daianamaria55 a întrebat:

Buna TPU am o pag pe facebook de dragoste care ma poate ajuta cu ceva sfaturi sau chiar notite, poze. fundita la cele mai wooooow [laughing] [:X]

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Buna.
Ai putea pune pe pagina statusuri, poze, link`uri care iti plac, etc.
Daca vrei sa ai cat mai multe like`uri incepe prin a recomanda pagina si prietenilor.
Am si eu o pagina :
http://www.facebook.com/pages/
SwEeT-FuNy-/216054398409843? sk
=wall
Daca iti place da-i like sau pune link`ul pe perete la pagina ta.

As fi interesata sa-ti vad pagina, deci daca vrei da-mi link`ul paginii tale :)

1 răspuns:
| MiCa_ASta_1995 a răspuns:

Buna poti pune statusuri, poze, informatii despre dragoste, poezii de dragoste, massu-ri