| JustRisa a întrebat:

am o prietena care vrea vara asta sa se angajeze, mai exact sa imparta pliante, fluturasi, de astea. are 14 ani, eu i-am spus sa devina eprezentant oriflame, a zis ca la asta se gandea si ea, se va inscrie pe nu ele mamei ei, dar ar vrea sa imparta si fluturasi, pliante... este din Iasi si ar vrea sa stie unde ar trebui sa se duca si chestii ca, cam cati bani ar castiga... Dau funda celui mia bun si detaliat raspuns!

3 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Sunt pliante nu cred ca mai mult de 50 de lei pe zi, deci un salariu de 1500 lei pe luna si sa dea la oricine vede prin oraswinking. Sfatul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| albeea a răspuns:

Te duci la posobilele magazine (kaufland,, carrefour, etc si intrebi.e cel mai bine si sigur