| Derude a întrebat:

Am o problema, am admitere la scoala de agenti politie si nu stiu sari capra. Ideea e ca o pot sari daca tot maresc inaltimea pana cand ma obisnuiesc cu miscarea. Problema e ca la examen nu o sa pot face asta, trebuie sa ma duc direct la 1.20. Ce as putea face sa pot sa ma duc la sala de ex si sa o sar direct? O sa zic o prostie, dar credeti ca m-ar ajuta de ex daca as bea ceva inainte, gen o bere sau asa, chiar f putin alcool pentru ca eu sunt o persoana care gandeste prea mult lucrurile si de asta nu pot, mereu cand imi iese e pentru ca nu ma mai gandesc, dar pe urma revine

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ce te motiveaza sa aspiri la o astfel de meserie/profesie?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Salariul si faptul ca e un loc caldut de unde nu te da afara nimeni decat daca o comiti extrem de grav si nici nu ai spate.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Pe tine; dar pe Derude ce o motiveaza!?winking tongue laughing

| eckblume a răspuns:

Nu poti sa iei legatura cu proful de sport si sa exersezi sariturile? La examen probele sportive sunt eliminatorii. Profesorul te invata cum sa sari corect. Nu stiu daca ar trebui sa bei alcool, dar un suc ar fi bun.

| teo530 a răspuns:

Nu cred ca te-ar ajuta cu ceva alcoolul dar exercitiul e mama invataturii.