| NobodyD a întrebat:

Am o tema pe care nu prea stiu cum sa o fac, adica nu o prea inteleg. Ma intreaba "Credeti ca aveti sens critic sau va lasati infl uentati de moda, de costume in mediul in care t raiti?" si spune sa raspund intr-o pagina. Ce as putea sa scriu?

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

O idee mica.

Fiecare om e unic si fiecare are un pic de personalitate.Parerea mea e ca nu e bine sa critici pe nimeni,moda este trecatoare,mediul in care traim ni-l facem noi, sau doar credem ca ni-l facem singuri, bugetul este intotdeauna prea mic ca sa-ti poti permite ati cumpara tot ce crezi ca-ti sta bine.Intotdeauna se vor gasi 2-3 paparude care zic "No ni si la asta!''.

funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes