| Mecumesetignoras a întrebat:

Am posibilitatea de a frecventa o universitate in Anglia, dar nu stiu daca e mai bine sa aleg o universitate in Romania sau in Anglia.

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Pai, avand in vedere ca nu este nicio Universitate in Romania in primele 500 din lume, cred ca nici macar nu ai de ales, cea mai proasta Universitate din Anglia e mai buna decat cea mai buna Universitate din Romania.

3 răspunsuri:
| Outofterra a răspuns:

Ce preferi sa mananci? Cacat sa tort? Daca preferi tortul in detrimentul cacatului, atunci fa-ti bagajele de Anglia

| Mecumesetignoras explică (pentru Outofterra):

Corect. laughing) dar vezi, problema e in felul urmator: daca fac facultatea in Romania, am un prieten bun care are cabinet si e un stomatolog renumit, deci ar putea sa ma ajute foarte mult, iar daca ma duc in Anglia ar fi mai greu. Nu cunosc pe nimeni acolo si mi-e teama sa imi vina greu

| Outofterra a răspuns:

Apropo... cand britanicii aveau primul club de fotbal (anul 1600), Mihai Viteazu inca traia.
Acuma alege: Anglia sau Romania? straight face