| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPUhappy am scris de multe ori intrebarea asta dar sunt asa stresata vreau sa ma mut la profil filo intensiv si nu am dat examen la engleza ca trebuie in toamna unde nu am intrat eu dar altii o dat in vara. Ooate ma mut de atunci din tomna dar daca nu si ma mut din sem 2 si nu i-au proba la engleza ma trimite la clasa normala macar?

1 răspuns:
| Robert1999999 a răspuns:

Nu, rama-i la clasa in care esti, normal scrie in regulamentul transferurilor scolare, ca in cazul in care elevul nu poate sa se transfere din diferite motive, liceul actual, unde este elevul trebuie sa al primeasca inapoi.

Daca mai ai vreo intrebare, nu ezita, ma pricem la transferuri, m-am trasferat de 2 ori, si sunt la Filologie (U), intensiv engleza.

Noapte Buna happy