| FrumoasaTa a întrebat:

Buna TPU.Am si eu nevoie de un micut ajutor.Deci am un radio si sincer merge bine.Dar am o micuta problema.Stiu ca poate suna prostesc dar va rog sa nu faceti misto.Deci nu prea stiu deja despre ce pot sa vorbesc.Adica gasesc ceva subiecte pe care pot sa le deschid.Dar mai am nevoie de citeva subiecte. FUNDA

Răspuns Câştigător
| BlondaBă a răspuns:

Pune intrebari gen : Care a fost ultimul cadou cumparat?, Ce ai facut azi?, Poti vb despre scoala avand in vedere ca vin examenele si bac-ul peste cateva luni ( intreaba-i daca sunt pregatiti ) sau poti sa-i intrebi Ce ziceti, vine Iepurasul? :->, sau Cum v-ati petrecut Dragobetele... sunt foarte multe. daca mai ai nevoie sunt aici love struck! kiss

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva de actualitate.1 Martie, 8 Martie, venirea primaverii.

| BlondaBă a răspuns:

Merci de Fundoi; x! Dau o bere laughing!