| selenahermy a întrebat:

Am si eu o intrebare : am 12 ani si vreau sa fac rost de bani de laptop. Cum as putea?

9 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Esti prea mic, nu ai cum. Roaga-i pe ai ta sa iti cumpere

| MajorAsshole a răspuns:

Leptop? Ce gadget mai e si asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana_9117 a răspuns:

Spune-le a lor tai sa iti cumpere. daca nu.strange bani de la alocatie, de pe la rude, vinde ceva ce nu iti mai trebuie.bafta.

| Cippy a răspuns:

Cauta un job big grin?

| lovet1coolgirl a răspuns:

Ai putea sa iti strangi alocatia sau sa te mai ajute parintii... alta cale n-ai. big grin

| BubbleRO a răspuns:

Du-te mai des pe la nasii tai si sa vezi ca o sa iti dea.ii pastrezi si WOALLLA.AI LAPTOP

| SmithZack a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4325896 Pe site-ul asta trebuie doar sa vizionezi reclame si sa faci sarcini (task-uri). Poti scoate banii la 8$. Eu am facut 12$ pana acum, fiind de 2 saptamani. Bafta.

| Mihaela_5726 a răspuns:

Sa te duci pe la toate rudele sa le ceri! sa faci trebuie prin casa si sa te dai pe langa parinti tai sau ar mai fi o solutie sa cumperii laptop-ul in rate si sa dai alocatia in fiecare luna si restul sa puna parintii!
Success!