| eusinimenialta a întrebat:

Buna TPUkiss...am si eu o intrebare:am 13 ani dimensiuni85-60-84 si 1, 80m si m-am gadit sa merg undeva la modelling.ceva idei de unde sa incep sau niste sfaturi. apropo sunt din satu-mare...please help mee.cel mai bun rasp funda garantatlove struck multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
| loloooo a răspuns:

Pai ar fi ff bine sa mergi, si poti incepe printr`un simplu casting si daca ei te vor accepta vei ajunge mai departe :*. Funditabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Dneeee! ce inalta esti! fa-te fotomodel! happy

| tunary a răspuns (pentru Crucified):

La fotomodele nu conteaza inaltimea happy
la MODELELE care defileaza pe scena trebuie inaltime tongue

| Elial a răspuns:

Du-te la bote. eu am 13 ani 1, 73 78-63-89, am vrut sa merg pentru. ca a venit in localitatea mea dar ar fi trebuit sa am 14 ani.(eu anul asta fac 13 ani laughing ) Tu mai poti astepta un an si poti sa te duci fara nicio problema, mi se pare ca in satu mare inca nu a venit, nu stiu intereseaza'te si tu si vezi daca a venit te poti duce, pentru. ca sigur te ia cand te vede de 1.80 si asa slaba, nu mai cointeaza varsta...eu asa zic.(eu anul asta fac 13 ani laughing )

| TotEuMa a răspuns:

Woooow. eu am 1.73 si 90-60-63 si nu m.am gandit sa ma duc la vreun casting, dar daca ar sa ma duc la vreunul as vrea sa merg la next top model cu catalin botezatu rolling on the floor)) cred ca acolo as avea cele mai mari sanse sa ajung cineva big grin