| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: cum pot sa ajung pilot de cursa lunga adica pilot da rally...ce trebuie sa fac...etc..big grin?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in primul rand sa inveti sa conduci, in al doilea rand sa faci cursuri profesioniste de pilotaj (care costa ceva nu gluma), pe urma trebuie sa participi la n concursuri pe banii tai (si sa nu crezi ca e putin de investit intr o masina de raliu) apoi te rogi sa fii bun sa sa vrea cineva sa te sponsorizeze

4 răspunsuri:
| Leutzbv a răspuns:

Prietene, soferii de cursa lunga sunt soferii de camioane..etc, nu pilotii de raliuri happyhappyhappy Sunt lucruri total diferite.

| mihaitza584 a răspuns:

Apucate de kartingwinking

| benytto a răspuns:

Dau funda...big grin