| Gabytza123 a întrebat:

Am si eu o intrebare se mai face casting la pariu cu viata in Bucuresti, si daca da unde? Dar daca nu ce credeti ca ar trebui sa fac daca vreau sa intru in trupa lala band?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Nu poti intra intro trupa gata formata, e ilogic si improbabil, dar poti sa fondezi propria ta trupa, in conditiile in care ai talentul necesar pentru a te apuca de muzica. Cat despre casting-uri, ele exista dar doar pentru roluri de figuranti, cast-ul principal si secundar fiind format deja si bine structurat. Revenind la muzica, trebuie sa iti pui problema daca iti doresti cu adevarat si daca desigur ai talentul necesar, urmand ca apoi sa poti incepe un proiect solo sau de grup/trupa. Cat despre piese, putem colabora pe viitor, eu fiind si textier. Mult succes.
happy

| Gabytza123 explică (pentru TheAce):

Multumesc! si da chiar imi doresc si am talent fac si canto happy

6 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Nimic,nu ai cum sa intri in acel grup, spun asa pentru ca nu se poate numi trupa.

| Gabytza123 explică (pentru Lightning1997):

Nu numai prntru trupa si pentru serial happy

| Lightning1997 a răspuns (pentru Gabytza123):

Nu ai sanse sa intri in niciun grup, poate daca vrei si ai talent poti incerca doar tu, pentru a demonstra ca ai talent.

| Gabytza123 explică (pentru Lightning1997):

Daca nu aveam nu mai puneam aceasta intrebare happy

Răspuns utilizator avertizat